.
  Slovensky   Exteriéry   Interiéry
English
Deutsch
.
  Exkluzívne materiály  
.
  Kúpele Piešťany   Centrum   Golf   Sĺňava  
.
Úvod Lokalita Exteriéry Interéry Štandrad Ponuka Apartmánov Kontakt Správa Apartmánov

Kúpele Piešťany:


   
Ponuka Apartmánov  
 
   
 
         
   
         
   
         
   
         
   
         
     Slovenské liečebné kúpele Piešťany patria viac ako 100 rokov k popredným európskym kúpeľom v liečbe reumatizmu, rehabilitácii pohybového aparátu a nervového systému. Využívajú pritom prírodné zdroje - unikátne liečivé sírne bahno a termálnu minerálnu vodu. Prostredníctvom špecializovaných liečebných postupov sa znižujú zápaly v kĺboch a obnovuje sa ich pohyblivosť. Posilňuje sa imunitný systém, regenerujú sa poškodené chrupavky a spomaľuje sa degeneratívny proces kĺbov.
  Kúpeľný ostrov, ktorý sa nachádza asi 300 metrov od budovy ENZO. Je oázou pokoja a relaxu, ale ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Ponuku na voľný čas dopĺňa bohatý kultúrny program spoločenského centra, ale aj 9 -jamkové golfové ihrisko a vonkajšie termálne kúpalisko "Eva" s tenisovými kurtmi a ihriskami na plážový volejbal. Prekrásny kúpeľný park je ideálny pre prechádzky a množstvo kaviarní a reštaurácií ponúka domáce i medzinárodné špeciality.
  Vo vzdialenosti asi 100 metrov od budovy ENZO sa nachádza niekoľko ďalších kúpeľných domov, ktoré sú umiestnené v samotnom centre Piešťan a v mestskom parku.

ENZO - Kontakt

ENZO Apartmány Piešťany s.r.o. © 2006 - 2012