.
  Slovensky   Exteriéry   Interiéry
English
Deutsch
.
  Exkluzívne materiály  
.
  Kúpele Piešťany   Centrum   Golf   Sĺňava  
.
Úvod Lokalita Exteriéry Interéry Štandrad Ponuka Apartmánov Kontakt Správa Apartmánov

Developer:

     ENZO - Apartmány Piešťany, s.r.o.  je developersko - investičná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006, v priebehu prípravy projektu "Polyfunkčný apartmánový dom ENZO". V roku 2007 sme sa stali právoplatným členom IZRAELSKEJ OBCHODNEJ KOMORY na Slovensku. Inšpiráciou a základnou myšlienkou vzniku našej spoločnosti bolo nadobúdať nehnuteľnosti v najlukratívnejších lokalitách SR, vytvárať prestížne projekty a na základe nich stavať budovy, ktoré budú tvoriť kategóriu budov s vyšším štandardom. Cieľom spoločnosti ENZO - Apartmány Piešťany, s.r.o. je vytvárať nadštandardné nehnuteľnosti, ktoré budú realizované pod identickým názvom. Týmto názvom je  "ENZO building".

      Budovy ENZO building budú umiestnené vo vybraných centrách veľkých miest a v turisticky najzaujímavejších lokalitách SR. V týchto budovách sa bude nachádzať limitovaný počet moderných mestských bytov, apartmánov a  obchodných priestorov. Spoločnosť ENZO - Apartmány Piešťany, s.r.o. si vyberá pre svoje projekty iba miesta, ktoré sú predurčené pre výnimočné a odvážne projekty. Miesta, ktoré naša spoločnosť vybrala pre realizáciu svojich projektov sú miestami, ktorých hodnota je už v súčasnosti v porovnaní s ostatnými najvyššia ale, ktorých hodnota sa nikdy nezníži. Hodnota vybraných miest naopak neustále stúpa. V niektorých prípadoch stúpla hodnota pozemkov od ich nadobudnutia o 50 - 100%. Neustále zvyšovanie trhovej hodnoty vybraných miest má byť jedným z nezanedbateľných prínosov nehnuteľností, ktoré vytvorí naša obchodná spoločnosť. Projekty ENZO building majú ponúknuť atraktívnu voľbu pre ľudí, ktorí chcú vyniknúť a zároveň hľadajú dobrú investíciu , pohodu a neobyčajný komfort.

      Podľa názoru zakladateľov našej spoločnosti, našich architektov, projektantov a vybraných obchodných partnerov, pri nehnuteľnostiach treba brať veľký dôraz na ich kvalitu. Pri nehnuteľnostiach existujú obdobné rozdiely v kvalite ako napríklad pri rozdiele v kvalite automobilov. Tento názor v širokej verejnosti nie je bežný ale je na 100% pravdivý. Tak isto ako pri automobiloch, aj pri výstavbe nehnuteľností môžu byť použité technológie a materiály rôznej kvality a ceny. Vo väčšine prípadov ide o niekoľkonásobne vyššie alebo nižšie ceny materiálov. Pri kúpe automobilu sa skúsenejšia a náročnejšia klientela rozhoduje ktorú luxusnú značku si vyberie, pretože poskytuje neporovnateľný komfort, napriek tomu, že ich cena je vyššia aj o 100 - 300%, ako pri bežných značkách. Pri kvalitných a lukratívnejších nehnuteľnostiach, ktoré sa naša spoločnosť rozhodla vytvárať je taktiež komfort bývania neporovnateľne vyšší, ako pri bežnej ponuke.  Podnikavejší ľudia pochopili aj to, že v prípade automobilov cena luxusných značiek klesá pomalšie, ako cena bežných značiek. Pri kvalitných nehnuteľnostiach umiestnených na najzaujímavejších miestach je naopak pravidlom to, že ich cena sa neustále zvyšuje. Aj z tohto dôvodu je jednoznačne výhodná investícia do kúpi nehnuteľností, ktoré poskytujú takmer istú ochranu a zároveň zaujímavé zhodnotenie finančných prostriedkov. Najväčším rozdielom v ponuke našich nehnuteľností má byť rozdiel v kvalite a umiestnení nehnuteľností, ktoré si dávame za cieľ vybudovať. Cieľom je zároveň, aby tento rozdiel nebol premietnutý do veľkého rozdielu v cene, oproti cenám iných nehnuteľností. Má ísť o rozdiel v cene približne o 15 - 25%. Po zohľadnení všetkých faktorov, ktoré ovplyvňujú túto vyššiu cenu je zrejmé, že kúpa takejto nehnuteľnosti je výhodnejšia, ako kúpa bežnej nehnuteľnosti, ktorá je realizovaná v obvyklom štandarde a na menej zaujímavom mieste. Je logické, že kvalita a dobrá poloha nehnuteľnosti musí byť inak ocenená, pretože aj cena týchto nehnuteľností bude v budúcnosti vysoká.

      Cieľom spoločnosti ENZO - Apartmány Piešťany, s.r.o. nie je realizácia veľkého počtu projektov, v krátkom čase. Developerske spoločnosti, ktoré tvoria veľa projektov nemajú reálny priestor na uplatňovanie tvorivosti a zmysel pre detail. Úsilie takýchto spoločností sa koncentruje na realizáciu veľkého počtu bytov a najväčším uspokojením je vysoká predajnosť. Naša spoločnosť si zvolila iný smer a to, realizovať myšlienky, kde je potrebný určitý podiel odvahy, zmysel pre detail a taktiež pre presnú ekonomiku. V prípade, keď chceme na trhu nehnuteľností ponúknuť niečo viac a posunúť vývoj dopredu, tak musíme zapojiť maximum tvorivosti, sledovať technologický vývoj a maximálne využiť výnimočné schopnosti našich architektov a projektantov, ktorí náš cieľ pretvoria do projektov. Motivuje nás ponúknuť niečo výnimočné a realizovať odvážne projekty. Tak je tomu aj v projekte Polyfunkčný apartmánový dom - ENZO building.
Veríme, že ponuka našich nehnuteľností bude pre Vás zaujímavá a ich kúpa výhodná.
S pozdravom ENZO - Apartmány Piešťany, s.r.o.

 

   
Ponuka Apartmánov  
 
Exterier1  
 
Exterier_3  
 
Exterier_5  
 
Exterier_7  
 
Exterier_8  
ENZO - Kontakt

ENZO Apartmány Piešťany s.r.o. © 2006 - 2012